پروژه های سفارشی به مرکز

پروژه های سفارشی به مرکز (4)

در این بخش میتوانید پروژه های سفارشی به مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان را ببینید.

تولید و سفارش نرم افزار های رایانه ای

مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در سال 1387 با هدف طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی، ارائه و فروش محصولات نرم افزاری، بومی سازی نرم افزارهای خارجی در سازمان‌ها و موسسات ایرانی، طراحی صفحات وب و پایگاه‌های اطلاع رسانی و در مجموع با هدف ارتقای فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مراکزفرهنگی وعمومی کشور پا به عرصه IT کشور گذشته است.
کارشناسان و متخصصین فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان پایه گذاران و مدیران این مجموعه همواره تلاش نموده‌اند تا با نوآوری در حوزه پیاده سازی سامانه نرم افزاری و مشاوره و مدیریت فناوری اطلاعات، گشاینده راه حل‌های جدید در بکارگیری IT در سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی باشند.

نرم‌افزار اندرویدی کتابخوان عتبات

در جهت بهبود دسترسی زائران عتبات عالیات، نسخه اندرویدی کتابخوان عتبات درپایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری منتشر شد.

تولید و سفارش نرم افزار های تلفن همراه

تلفن همراه فناوری برتر دهه آینده و ابزاری بسیار راحت در کنار شما
با تشکر از وقتی که برای مطالعه رزومه کاری مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در حوزه تلفن همراه  تخصیص داده‌اید ، بدین وسیله شرحی مختصر بر تولیدات ، توانمندی‌ها و پروژه‌های اجرا شده توسط مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان به استحضار می‌رسد. با این امید که بتوانیم خدمتی هر چند کوچک به جامعه بزرگ فرهنگی و  اطلاعاتی کشور ارائه نماییم.

مارکت نرم‌افزار اندرویدی کتابخوان حج

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان پس از عقد تفاهم نامه همکاری بین دومرکز جهت تولید نسخه اندرویدی مارکت کتابخوان حج با برخورداری از ۲۵ عنوان کتاب مهم در حوزه اسرار، معارف و احکام حج به صورت پیش فرض و 1000 عنوان کتاب با موضوع حج در کتابخانه شبکه این مارکت اندرویدی منتشر و به صورت رایگان

در پایگاه اطلاع رسانیحج در اختیار زائران بیت‌الله الحرام قرار گرفت .

 

حقوق مولفان و ناشران

ﻣﺎ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﺟﻪ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ﺗﺎ ﺣﻘﻮﻕ مادي و ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻣﻮﻟﻔﺎﻥ ﻭ ﻧﺎﺷﺮﺍﻥ ﺁﺛﺎﺭ ﺭﺍ ﻧﺎﺩﯾﺪﻩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﻭ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﺗﻮﺍﻧﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﯾﻢ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﯿﻢ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺟﻠﺐ ﮐﻨﯿﻢ و تا كنون موفق به اخذ بيش از 15000 مجوز از مولفين و ناشرين بوده ايم، اکنون اعلام میداریم ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺪﻡ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﻣﻮﻟﻒ ﻭ ﯾﺎ ﻧﺎﺷﺮ با اعلام به ما، (بصورت کتبی) ﺁﻥ ﮐﺘﺎﺏ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاب


برای استفاده کاربردی تر از سایت ، اپلیکیشن بازار کتاب قائمیه را دانلود نمایید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.