حضرت آیت الله العظمی سید محمد جواد علوی بروجردی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد للَّه ربّ العالمين و الصّلاة و السّلام على سيّدنا و نبيّنا محمّد و آله الطيبين الطاهرين سیما بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه فی العالمین و اما بعد موسسه تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان که بحمد اله منشاء آثار و برکات فراوان در جهت نشر معارف اهل بیت علیهم السلام و تسهیل دستیابی به کتب سودمند و موثر در تنویر عقاید مذهب حقه نزد عامه و خصوصا جوانان بوده و توانسته است مخاطبان بسیاری از علاقه مندان و دوستداران مکتب ونیز محققان تلاشگر در این زمینه را جذب نماید از هر جهت مورد تایید این حقیر بوده و عزیزانی که در این مجموعه به خدمت اشتغال دارند از طرف حقیر مجازند در نشر آثاری که از این حقیر و یا مجموعه های منتسب به این حقیر عرضه شده است و نیز مجازند در مصرف ثلث از سهم مبارک امام علیه السلام در مسیر خدمات خود و از خداوند منان مسئلت دارم که عزیزان را در این راه مبارک و در عین حال حساس موفق بدارد و توصیه می کنم که عزیزان بادقت و هوشیاری در انتخاب کتب و اعمال سلیقه در عرضه معالم اهل بیت معصومین علیهم السلام تلاش کنند والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.
سید محمد جواد علوی بروجردی 15/10/1396

فایل تصویر اجازه نامه


حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.