حضرت آیت الله العظمی سید سعید طباطبایی حکیم رحمة الله علیه

الحمدلله رب العالمین والصلاة والسلام علی محمد صلی الله علیه و آله المصطفی و آله الطیبین الطاهرین
و بعد؛جناب مستطاب حجت الاسلام آقای سید مجید نبوی بر حسب استجازه ای که نمودند مجاز و مأذون می باشند در تصدی امور حسبیه و دریافت وجوهات شرعیه مانند سهمین مبارکین و زکات و کفارات و صرف مقدار ثلث در مصارف مقرره - طبق نظر معظم له که در رساله عملیه مرقوم نمودند – با رعایت اولویت ها و مرجحات شرعی و ایصال مابقی به دفتر معظم له در جهت صرف در حوزه علمیه و نشر و تبلیغ معارف دینی و کمک به مبلغین دین و رفع نیازهای ضروری مؤمنین کرام.
و نوصیه بالاستعانة بالله تعالی والدقة فی تشخیص الموضوع و الموارد الشرعیة و ان یکون اهلا للمسؤولیة و قدوة للآخرین،کما نوصیه بخدمة المؤمنین و تثقیفهم و اصلاح ذات البین.
والله سبحانه هو الموفّق و المسدّد للصواب، و انّه نعم المولی و نعم النصیر
دفتر حضرت آیت الله سید محمد سعید طباطبائی حکیم

فایل تصویر اجازه نامه


حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.