حضرت آیت الله العظمی سید محمد تقی مدرسی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور محتر برادران گرامی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند بر اساس موافقت این دفتر،پخش رایگان مجموعه (هدایتگران راه نور – زندگینامه چهارده معصوم علیهم السلام)(نسخه های فارسی و عربی) از مجموعه آثار مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد تقی مدرسی (دام ظله) به صورت نشر الکترونیک (دیجیتال) برای استفاده عموم مومنین بلا مانع می باشد.
و این دفتر در آینده هیچگونه درخواستی جهت حقوق مادی و معنوی اثر نسبت به ارائه و توزیع متن این کتاب در وب سایت ها،نرم افزارهای رایانه ای،تلفن همراه و ... را ندارد.
توفیق روزافزون شما عزیزان را جهت خدمت به اسلام و مسلمین از درگاه خداوند متعال خواهانیم.
و من الله التوفیق و علیه التکلان
دفتر حضرت آیت الله مدرسی
29/4/1389

فایل تصویر اجازه نامه


حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.