حضرت آیت الله العظمی رحمتی سیرجانی دامت برکاته

بسمه تعالی

مسئول و مدیر محترم مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان
با سلام و تحیات وافره،توفیق روزافزون آنجناب و سایر دست اندرکاران در آن مؤسسه را از خداوند متعال خواهانم و امیدوارم نظر مبارک حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه متوجه پیشرفت خدمات آن مؤسسه باشد.بسی جای خوشوقتی است که آنچه از حوزه علمیه قم مورد انتظار است،حوزه علمیه اصفهان در پاره ای موارد پیش قدم شده،انجام می دهد.
جنابعالی اختیار مطلق دارید که به نحوی که شایسته و صلاح می دانید،آثار قلمی مکتوب اینجانب را نشر داده و حتما و مسلما امام عصر علیه السلام برای نشر و توزیع کتب علمی مفید راضی به استفاده از سهم مبارک می باشند.این جانب نیز اگر اهلیت آن را داشته باشم،می توانم نظر موافق درباره صرف و استفاده از سهم را بدهم.البته خود بهتر می دانید که کتبی باید مورد نشر قرار بگیرد که آثار اهل بیت را بیان کرده،از عرفان های کاذب و دست ساختگی عده ای که (در زمان ما کم نیستند) دور باشد.
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
محمد رحمتی

تصویر اجازه نامه


حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.