حضرت آیت الله مرتضی مقتدایی دامت برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم
توفیق الهی نصیب گردید در روز عید سعید ومیمون و مبارک ولادت پر خیر برکت نبی گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و ولادت مسعود و مبارک رئیس مذهب شیعه حضرت امام جعفر صادق علیه السلام بازدید از مرکز محترم تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان که مرکز بسیار با ارزش ، مفید ، موثر و تاثیر گذار بین المللی می باشد وجدا آنچه مشاهده کردم بیش از آنچه تصور می کردم بوده و از گسترش کتب دینی و انواع موضوعات دینی که در اختیار عاشقان به علوم اهل بیت (علیهم السلام) و معارف اسلام قرار داده بسیار خوشوقت گردیدم و این اقدامی بسیار خوب و مورد عنایت ویژه حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف می باشد و از موسس محترم حضرت آقای نبوی و برادران عزیز عالم و دانشمند همکاران محترم ایشان تشکر میکنم و امید است جزء با قیات الصالحات برای ایشان باشد.

باتشکر مرتضی مقتدایی 15/09/1396

فایل تصویر اجازه نامه


حقوق مولفان و ناشران

تمامی محتوای چند رسانه ای(کتاب ،کتاب صوتی، کتاب تصویری،مجلات،روزنامه ها،مقالات،پایان نامه ها) موجود در بازار کتاب دیجیتالی قائمیه با هماهنگی و رعایت کامل حقوق ناشران ، نویسندگان و دریافت مجوز کتبی از آنان به صورت کاملا رایگان عرضه می‌شوند.

 

شبکه های اجتماعی بازار کتاببازار کتاب اولین و بزرگترین سامانه دانلود کتاب الکترونیکی رایگان بر خط با هدف در دسترس قرار دادن متون و کتب شیعه راه‌اندازی شده است. به کمک کتابخانه دیجیتالی بازار کتاب به هزاران عنوان کتاب به زبان های مختلف : فارسی ، عربی ، انگلیسی و آذری و غیره .... دسترسی خواهید داشت.


همین حالا اپ بازار کتاب را نصب کنید و کتابخانه خود را با دانلود کتاب های برتر پربار کنید.

با کلیک بر روی این لینک عضو کانال تلگرام ما شوید.